Prawa autorskie

Wszystkie zarejestrowane postacie i znaki towarowe należą do ich odpowiednich właścicieli. Materiały pochodzą z otwartych źródeł. Strona jest zasobem informacyjnym. Informacje zamieszczone na tej stronie są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i do użytku niekomercyjnego.

Treści znajdujące się w tej witrynie pochodzą z serwisów z obrazkami tak zwanymi stock na różnych licencjach w zależności od obrazka. Wszystkie materiały dodane przez użytkoników są przez nas serwis sprawdzane jak również analizowane. Jeżeli posiadają Państwo prawa autorskie do jakiegoś z materiałów znajdująych się na tej stronie, prosimy o kontakt mailowy. W mailu prosimy o podanie podstawowych danych jak imię i nazwisko, link do materiału oraz dowód, że obrazek/ materiał należy do Państwa.

Serwis kolorowankidodruku.pl jest zgodny z 17 USC 512 i ustawą Digital Millennium Copyright Act („DMCA”). Naszą zasadą jest reagowanie na wszelkie powiadomienia o naruszeniu praw i podejmowanie odpowiednich działań zgodnie z ustawą Digital Millennium Copyright Act („DMCA”) i innymi obowiązującymi przepisami dotyczącymi własności intelektualnej.